سبد خرید
خدمات تولید محتوا

خدمات و سفارش تولید محتوا با کیفیت

ویرا وردپرس ؛ ارائه دهنده خدمات و سفارش حرفه‌ای تولید محتوا

مشاوره رایگان محتوا

ما برای "تولید محتوا" چه کاری می‌کنیم؟

فرآیند تولید محتوا در ویراوردپرس به این صورت است که در ابتدا تمامی کلمات کلیدی بازار با هدف کسب و کار شما در قالب یک اکسل جمع اوری خواهد شد.این عمل با پژوهش دقیق در خصوص محتوای شما صورت خواهد گرفت.
لازم است بدانید تمامی کلمات کلیدی گردآوری شده کلمات کلیدی پرجستجو در گوگل و رقبای شما هستند.سپس با تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی،تقویم محتوا اماده خواهد شد.و بعد از آن نویسندگان متخصص ویراوردپرس فرآیند سفارش برای تولید محتوای سایت را آغاز خواهند کرد.
نکته حائز اهمیت در تولید محتوای مورد نظر این است که محتوا کاملا بر اساس نیاز کاربر بوده و هیچگونه کپی و حتی بازنویسی از سایت های مشابه در آن وجود ندارد‌.سرانجام محتوای تحویل داده شده کاملا یونیک و ساخته ذهن خلاق نویسنده خواهد بود.
همچنین در محتوای تولید شده برای یافتن رتبه مناسب و افزایش بازدید فرآیند رعایت اصول نگارشی در محتوا،استفاده از کلمات کلیدی طولانی و کلمات کلیدی LSI انجام میشود‌.
ویراوردپرس خدمات دیگری از جمله همچون بارگذاری محتوا،ویرایش محتوا،تهیه محتوای گرافیکی را هم ارائه خواهد داد‌.

سوالات متداول شما

بسته به نوع موضوع و تعداد سفارش شما موقع سفارش زمان تحویل به شما گفته می شود و معمولا زودتر از بازه زمانی که اعلام شده است تیم ویرا وردپرس مطالب شمارا آماده می کند.

ما در ویرا وردپرس اصل اول ما رضایت مشتری می باشد که همواره مشتری از محتوای دریافتی راضی باشد و تا زمانی که به رضایت کامل برسد، امکان تصحیح برایش فراهم می باشد. از همین رو شما نیز می توانید پس از دریافت سفارش، درخواست بازنگری محتوای خود را تا زمان کسب رضایت نهایی، داشته باشید.

از طریق فرم زیر می توانید ثبت سفارش کنید

شما می‌توانید پس از دریافت پیامک از سوی الوکانتنت مبنی بر تحویل محتوا، به پنل کاربری خود در ویرا وردپرس مراجعه کرده و محتوای بارگزاری شده را دانلود نمایید.

این امکان برایتان فراهم است که پس از ورود به پنل کاربری، ویژگی‌های محتوای متنی خود را انتخاب و در نهایت محاسبه هزینه سفارش خود را دریافت کنید.