سبد خرید

خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت

زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است. چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست. ویرا وردپرس معتقد است که پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و برای رونق دهی به کسب و کار شما و همچنین حل مشکلات وب سایت به پشتیبانی سایت نیاز مبرمی خواهید داشت. ویراوردپرس سریعترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی وب سایت را برایتان ارائه خواهد کرد.

ویرا وردپرس ،  برترین تیم جوان و خلاق پشتیبانی سایت را در اختیار داشته که می تواند نیازهای شما را برطرف نماید.

ضرورت پشتیبانی وب سایت

یک از این موارد که ضرورت و اهمیت پشتیبانی از وب سایت را الزام می کند بروز رسانی وب سایت بوده. بروز رسانی محتوای در وب سایت همانند این می ماند که در راه اندازی یک مغازه یا فروشگاه اجناس و کالا های خود را جدید و بروز نکنید ، مشتری نیز رغبتی برای آمدن به مغازه نخواهد داشته . بنابراین در یک وب سایت نیز اگر محنوای بروز و مفید در آن قرار ندهید کاربران انگیزه ای برای خواندن و آمدن به سایت شما نخواهند داشت و این یعنی وب سایت شما در نزد موتور های جستجوگر ارزش و اولویت چندانی ندارد. بنابراین تولید محتوا که بخش از پشتیبانی بوده از اهمیت بالاتری برخوردار بوده . از ضرورت های دیگر برای پیشتیبانی می توان به نگهداری و پشتیبانی فنی که به زمینه های امنیتی ، رفع مشکلات و … اشاره کرد

ضرورت پشتیبانی وب سایت
ویرا وردپرس

پشتیبانی ویرا وردپرس

پشتیبانی و بروز رسانی وب سایت مستلزم دانش و تجربه فراوان می باشد.شما میتوانید به جای داشتن یک تیم طراح وب سایت و برنامه نویس از سرویس نگهداری و پشتیبانی ویرا وردپرس استفاده کنید. خدمات پشتیبانی 24 ساعته ی ویرا وردپرس این امکان را برای شما فراهم میکند تا وب سایت خود را بروز نگه دارید . همچنین به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب کنید .ایران سایت این امکان را برای شما فراهم میکند تا تغییرات مورد نظر خود را حتی از طریق تلگرام و طی 24 ساعت در سایت خود اعمال کنید.

وظایف تیم پشتیبانی ویرا وردپرس

از زیر ساخت های مهمی که در این تیم پشتیبانی می توان اشاره کرد می توان به مواردی چون : در نظر گرفتن پهنای باند مناسب ، امنیت در ابزار ها ، رفع خطاهای سیستمی و سروری ، تسریع در پاسخ دهی به سوالات کاربران ، میزان قطع سرور پایین است ، هاست را در مقابل مشکلات ایمنی را بالا ببریم ، پاسخگویی با و پشتیبانی مناسب و …
از وظایفی که تیم پشتیبانی وب سایت داشته می توان به نگهداری و حفاظت از وب سایت بر اساس ضوابط و قوانین که در نقش های زیادی شامل مدیریت و راهبری سایت ، ویراستار و تدوینگر وب سایت ، مسئول تضمین کیفیت ، مسئول نظارت و کنترل بازخورد ها ، نظارت بر زیر ساخت ها و خیلی دیگر از نقش ها که بسته به اندازه وب سایت که دامنه و حوزه کاری آن چقدر بوده این نقش ها می تواند جداگانه و در صورت کوچک بودن چندین نقش به یک نفر سپرده شود.

#
پکیج
برنزی
نقره ای
طلایی
پلاتینیوم
برلیان
1

هزینه پشتیبانی سایت

2 میلیون تومان

4 میلیون تومان

5 میلیون تومان

6 میلیون تومان

6 میلیون تومان

2

مدت زمان پشتیبانی

6 ماه

6 ماه

6 ماه

6 ماه

6 ماه

3

تعداد وب سایت

یک عدد

یک عدد

یک عدد

یک عدد

یک عدد

4

بروزرسانی هسته سیستم

5

بروزرسانی پلاگین ها

6

مهاجرت به نسخه بالاتر

7

نصب افزونه

8

حل خطا های برنامه نویسی

9

تغییرات رمز های عبور

10

ساخت و ویرایش ایمیل ها

11

پاسخگویی از طریق تیکت

12

مشکلات هاست و دامنه

13

پشتیبان گیری

ماهانه

ماهانه

هفتگی

هفتگی

روزانه

14

مانیتورینگ امنیتی

15

بازیابی اطلاعات سایت

16

پیگیری مشکلات درگاه

17

پیگیری نماد الکترونیکی

18

پیگیری تمدید ساماندهی

19

آموزش پرسنل

فیلم و PDF

فیلم و PDF

فیلم و PDF

تا ۲ ساعت

تا ۲ ساعت

20

پاسخگویی در ساعات اداری

21

پاسخگویی در ساعات غیر اداری

22

حداکثر زمان پاسخگویی موارد اورژانسی

۵ ساعت

۵ ساعت

۳ ساعت

۳ ساعت

۱ ساعت

23

حداکثر زمان پاسخگویی موارد متوسط

۳ روز کاری

۳ روز کاری

۲ روز کاری

۲ روز کاری

۱ روز کاری

24

تغییرات قالب

تا ۲ ساعت

تا ۴ ساعت

تا ۶ ساعت

تا ۱۲ ساعت

25

ورود اطلاعات جدید

۱۰ محتوا

۲۰ محتوا

۲۵ محتوا

۵۰ محتوا

26

ویرایش اطلاعات

۱۰ محتوا

۲۰ محتوا

۲۵ محتوا

۵۰ محتوا

27

مشاوره بهینه سازی سئو

تا ۱ ساعت

تا ۲ ساعت

28

مشاوره UI و UX

تا ۱ ساعت

تا ۲ ساعت

تا ۳ ساعت

29

بهینه سازی سرعت

30

اتصال به گوگل سرچ کنسول

31

اتصال به گوگل آنالیتیکس

32

اتصال به تگ منیجیر

33

فعال سازی اسکیما

کلیه بسته های پشتیبانی تنها برای وب سایت های با بازدید روزانه کمتر از 2000 نفر مناسب هستند. در صورتی که وب سایت شما دارای بازدید بیشتر از 2000 نفر در روز می باشد لطفا جهت مشاوره و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

خدمات پشتیبانی وب سایت در شرکت های مختلف متفاوت است، ولی در ویرا وردپرس این خدمات می‌تواند شامل هرکدام از موارد گفته شده در مطلب مانندبروزرسانی های فنی، رفع مشکلات سایت، پشتیبان‌گیری و امنیت و آموزش و پیگیری باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و با کارشناسان ویرا وردپرس در ارتباط باشید.
بسته به قراردادی که میان ما و شما بسته می‌شود، خدمات پشتیبانی سایت تا پایان قرارداد ادامه خواهند داشت و به صورت توافقی و براساس قراردادهای بعدی قابل تمدید هستند.
خیر. سئو خدمتی کاملاً تخصصی است که تیم مختص خود را دارد و برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی برای آن کاملاً متفاوت از پشتیبانی فنی سایت است. در صورت نیاز به صفحه سئو وب سایت مراجعه کنید.
تقریباً همه‌ صاحبان سایت‌ها که دانش تخصصی پشتیبانی فنی سایت را ندارند، به پشتیبانی وب‌سایت توسط متخصصان این حوزه نیاز دارند. بدون داشتن یک تیم پشتیبانی، سایت شما آسیب‌پذیر و همواره در معرض خطرهای بی‌شمار است. پشتیبانان سایت در تمامی مراحل قرارداد در کنار شما و ناظر بر سایت شما هستند تا بتوانید بدون دغدغه‌های اضافی، تنها به رسیدن به اهداف تجاری‌تان فکر کنید.

جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید