خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس

با خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس تا 80% تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید. سرعت بالای سایت ، رتبه گوگل شما رو افزایش میده و ترافیک و ورودی بیشتری رو به سایت شما هدایت میکنه ما در 24 ساعت سرعت سایت شما را افزایش میدهیم، اگر تمام راه ها را امتحان کرده اید به نتیجه نرسیده اید و سرعت سایت شما افزایش پیدا نکرده دیگر نیاز به خدمات افزایش سرعت برای سایت خود دارید تا توسط متخصص سئو بهینه سازی انجام شود ، ما این خدمات را با بهترین قیمت و نمونه کار های موفق به شما ارائه میدهیم.

سرعت سایت یکی از مهمترین فاکتور های سئو گوگل میباشد

تجربه کاربری

سرعت بالا تجربه کاربر را بهبود میدهد و نرخ پرش را کاهش میدهد

رتبه سایت

سرعت سایت بصورت مستقیم بر رتبه یک سایت تاثیر دارد

افزایش تبدیل افزایش تبدیل

سرعت بالا سایت ،باعث افزایش تبدیل کاربران به مشتریان میشود

مزایای افزایش سرعت سایت وردپرس

زمانی که سرعت سایت شما بهینه باشد چند مزایا مهم برای سایت شما ایجاد میکند

 

بهبود رتبه گوگل

 

گوگل سرعت یک صفحه را به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر میگیرد , بنابراین سرعت وب سایت مهم است زمانی که سایت شما سریع لود میشود شانس شما برای افزایش رتبه در گوگل بیشتر میشود ،زیرا تجربه خوبی برای کاربران فراهم میکنید و گوگل این را دوست دارد ،در سال 2021 گوگل دولوپر رسما مطلبی منتشر کرد و در آن مقاله اعلام کرد تجربه کاربر به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده میشود بنابراین مطمئن باشید اگر کاربر تجربه خوبی از سایت شما داشته باشد رتبه سایت نیز افزایش میابد که یکی از دلایل اصلی برای استفاده از خدمات سرعت سایت این مورد است.

 

کاربران زمان بیشتری را در سایت باقی میمانند

همانطور که گفتیم بارگذاری سریع ،باعث رضایت اولیه کاربران از سایت میشود و اگر صفحات سایت شما سریع لود شوند کاربران زمان بیشتری را در سایت باقی میمانند و در صفحات مختلف سایت شما به راحتی وارد میشوند.

 

با استفاده از خدمات سرعت سایت کاربران شما لبخند میزنند

خدمات افزایش سرعت سایت انجمن وب نه تنها باعث میشود ربات های موتور جستجو مثل گوگل به راحتی در سایت خزش کنند بلکه باعث لبخند و رضایت کاربران سایت شما میشود ،یک سایت سریع رضایت کاربر را به همراه دارد و یک سایت کند قبل از اینکه کاربر محصول شما را ببینید و یا توضیحات شما را بخواند باعث عدم رضایت او میشود و حتی در زمان های دیگر اگر سایت شما را دوباره در نتایج جستجو مشاهده کند به دلیل عدم رضایت او در مراجعه قبلی حتی به روی سایت شما در نتایج گوگل کلیک نخواهد کرد.

 

مخاطبان به سایت رقبا نمیروند

یکی از دلایل اصلی پرش کاربران به وب سایت رقبا این است که سایت شما سریع بارگیری نمیشود ،اگر زمانی که کاربر در نتیجه جستجو روی سایت شما کلیک میکند ،وب سایت شما سریع لود شود و اطلاعات مورد نظر خود را در سایت شما پیدا کند دلیلی ندارد که به وب سایت رقبا پرش کند.

 

افزایش تبدیل کاربران به مشتری

زمانی که سرعت سایت شما بهینه نباشد و همانطور که گفتیم کاربران به سایت های رقیب بروند در نتیجه سایت شما ورودی نخواهد داشت و نداشتن ورودی باعث کاهش درآمد سایت شما میشود زیرا اگر کاربری وارد سایت شما نشود نمیتوانید آنها را به مشتری تبدیل کنید

دقیقا چه کاری شما انجام می دهید ؟

ما تمام موارد زیر را برای بهینه سازی سایت شما انجام می دهیم

کاهش حجم عکس

کاهش حجم CSS

کاهش حجم JAVA Script

بررسی کامل هاست شما

انتقال جاوا اسکریپت ها

تاخیر در جاوا اسکریپت ها

چک و بررسی تاثیر قالب بر سرعت

بررسی تنظیمات CDN ( در صورت وجود )

hotlinking و جلوگیری از سرقت پهنای باند

inline کردن CSS و JavaScript

بررسی دلیل کند بودن پنل وردپرس

چک و بررسی تاثیر تمام افزونه ها بر سرعت

فعال سازی کش

بهینه سازی فونت ها

بررسی حجم دیتابیس

فعال سازی بارگذاری تنبل

فعال کردن قابلیت GZip

فعال سازی KeepAlive

سوالات متداول

بعد از خرید افزایش سرعت سایت ،ما بهینه سازی سرعت سایت شما رو شروع میکنیم و یک روز بعد سرعت سایت شما افزایش پیدا میکند

خیر ،ما سرعت سایت را تا حد مطلوب و تا جایی که به عملکرد سایت لطمه نخورد افزایش میدهیم و اصلا به هیچ یک از کاربران قول سرعت خاصی را نمیدهیم

به هیچ وجه ،در ظاهر و عملکرد وبسایت شما هیچ تغییری ایجاد نمیشه و فقط سرعت سایت بهینه میشه

 

بله ، فرقی ندارد از چه صفحه سازی استفاده کرده اید سرعت سایت وردپرسی شما را بهینه و افزایش میدهیم

بعد از ارائه خدمات افزایش سرعت سایت مواردی وجود دارد که  بصورت فایل ویدویی در اختیار شما قرار میگیرد و با رعایت آنها سرعت سایت شما افت نخواهد کرد 

پروژه های انجام شده بسیار قوی ویرا وردپرس

نمونه کار های افزایش سرعت سایت

در ادامه نمونه کارهای تصویری و ویدیوی افزایش سرعت سایت و بهینه سازی سرعت سایت مشاهده می کنید که توسط تیم قوی ویرا وردپرس انجام شده

نمونه کار افزایش سرعت سایت  Mylieclinic

سرعت لود سایت در جی تی متریکس می بینید که 0.4 ثانیه می باشد و گرید A رو این سایت رتبه گرفته است. در ادامه می تونید نمونه کار های پروژه افزایش سرعت سایت مشاهده کنید همون طور که گفتیم مهم ترین رکن یک سایت سرعت وب سایت می باشد که تو زمینه سئو و افزایش بازدید و جذب مشتری تاثیر بسیار بالای دارد.

افزایش سرعت بهینه سازی مایلی کلینیک

نمونه کار افزایش سرعت سایت  Makikala

سرعت لود سایت در جی تی متریکس می بینید که 4.2 ثانیه می باشد و گرید B رو این سایت رتبه گرفته است. در ادامه می تونید نمونه کار های پروژه افزایش سرعت سایت مشاهده کنید.

افزایش سرعت بهینه سازی ماکی کالا

جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید

question