این هفته لیست های جستجوی قابل تنظیم جدید Google شروع به کار می کنند

این هفته لیست های جستجوی قابل تنظیم جدید Google شروع به کار می کنند

نشانه گذاری جدید Google

نشانه گذاری جدید Google ، که به صاحبان سایت اجازه می دهد نحوه نمایش اجزای جستجوی خود را سفارشی کنند ، این هفته شروع به استفاده خواهد کرد.

Google اعلامیه زیر را امروز در توییتر اعلام کرد:

نشان جدید ماه گذشته معرفی شد و به صاحبان سایت امکان کنترل بیشتر در مورد پیش نمایش محتوای آنها در قسمت های جستجوی Google را می دهد.

با استفاده از نشانه گذاری جدید ، صاحبان سایت می توانند ویژگی های مختلف جستجوی متن را تنظیم کنند. ویژگی ها می توانند حداکثر طول یک قطعه ، طول پیش نمایش های ویدیویی و اندازه تصاویر کوچک را شامل شوند.

همچنین از نشانه گذاری جدید می تواند برای محدود کردن کامل بخش های متن از نمایش در قطعه ، برای کسانی که نمی خواهند اطلاعات زیادی در SERP ها ارائه دهند ، استفاده شود.

Google همچنین از طریق حساب SearchLiaison در توییتر خود به سئوکاران سؤالاتی ارائه داده است:

سئوکاران و صاحبان سایت که قبلاً از سیستم نشانه گذاری را پیاده سازی کرده اند ، اندکی بیش از یک هفته می توانند تغییرات منعکس شده در نتایج جستجو را مشاهده کنند.

کسانی که هنوز نشانه گذاری را عملی نکرده اند این کار را انجام دهند. دفعه بعد که گوگل وب سایت شما را با ربات های خزنده اسکن می کند ، این تغییرات منعکس می شود.

در آخر ، ارزش این را دارد که بگوییم این به روزرسانی برای تأثیرگذاری در رتبه بندی جستجوی سایتهایی که از نشانه گذاری جدید استفاده می کنند ، طراحی نشده است. نشانه گذاری جدید فقط بر نحوه نمایش قطعات در سایت در نتایج جستجو تأثیر می گذارد.

حتما بخوانید :)  فایل های XML Sitemaps را از کش شدن در وردپرس جلوگیری کنیم

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید