ووکامرس 3.8 ؛ بلوک های جدید قدرتمند به ووکامرس اضافه شد

ووکامرس 3.8 ؛ بلوک های جدید قدرتمند به ووکامرس اضافه شد

ووکامرس 3.8 بلوک های جدید محصول WooCommerce و چند پیشرفت را برای همه دارندگان فروشگاه ارائه می دهد ، به علاوه ترفند های جدید برای توسعه دهندگان. ما آنها را برای شما در زیر تجزیه خواهیم کرد.

امکانات جدید در ووکامرس 3.8

ووکامرس 3.8 به احتمال زیاد آخرین نسخه جزئی ما برای سال 2019 است و باید با تمام نسخه های ووکامرس از 3.0 به بعد کاملاً همگام باشد.

مانند همیشه ، ما به شدت توصیه می کنیم از بهترین روشها و تهیه نسخه پشتیبان از سایت خود قبل از بروزرسانی WooCommerce استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در: نحوه به روزرسانی ووکامرس.

بلوک های ووکامرس 2.4
بلوک های محصول ووکامرس ، با تمرکز تجارت الکترونیک برای ویرایشگر بلوک گوتنبرگ ، به شما امکان می دهد تا به راحتی محصولات خود را در سایت خود به نمایش بگذارید.

ووکامرس Blocks 2.4 برخی از بلوک های جدید قدرتمند را به مجموعه آورده است.

بررسی بلوک

نقد و بررسی محصول

سه بلوک جدید برای بررسی وجود دارد:

  • بررسی توسط محصول
  • بررسی ها بر اساس طبقه بندی
  • همه بررسی ها

همه به شما این امکان را می دهند که چگونه و کجا نمایش نظرات را سفارشی کنید. با قرار دادن کلیه نظرات در صفحه فرود ، بررسی های اجتماعی را درباره محصولات خود به اشتراک بگذارید ، نظرات خود را در صفحه محصول رها کنید ، و از نقد و بررسی توسط طبقه بندی استفاده کنید تا نشان دهد چگونه مشتریان قبلی جورابهای دستباف را به بازدیدکنندگانی که به دنبال پوشیدن زمستان هستند دوست داشتند.

جستجو محصول

جستجو محصول

به مشتریان این قدرت را بدهید که از بلوک جستجوی محصول جدید و محصولات مورد نظر خود را از هر صفحه در سایت خود پیدا کنند.

حتما بخوانید :)  آموزش نمایش تعداد فروش در صفحه جزئیات محصول ووکامرس

اطلاعات بیشتر در مورد این محصول جدید ووکامرس در یادداشت های منتشر شده.

برای دسترسی و استفاده از بلوک های ووکامرس ، باید نسخه وردپرس شما حداقل 5.1 باشد و یا آخرین نسخه افزونه Gutenberg را نصب کنید.

بهبود عملکرد آینده

تغییری در نیازهای PHP و WordPress برای این نسخه ایجاد نشده است. با این حال ، سایتهایی که در حال حاضر با PHP 7.0 و WordPress 5.0 در حال اجرا نیستند ، اعلانی را برای به روزرسانی برای آماده سازی نسخه بعدی که انتظار می رود در تاریخ 7 ژانویه 2020 باشد ، خواهند دید.

در ووکامرس 3.9 ، قصد دارند حداقل نسخه PHP را به 7.0 (در حال حاضر 5.6.20) و وردپرس به 5.0 (در حال حاضر 4.9) به روز کنند تا از تغییرات در اکوسیستم وردپرس و PHP استفاده کنیم.

فروشگاه خود را با توصیه های به روزرسانی PHP و WordPress آماده کنید.

پیشرفت ها

چند پیشرفت در این نسخه عبارتند از:

  • پیام برای “محصولات موجود در پشت پرده” در دسترس است
  • انتخاب کردن از ردیابی استفاده به طور پیش فرض در راه اندازی جادوگر
  • جمله بندی بهتر برای ساب توتال و دانلود
  • پشتیبانی کامل از PHP 7.4

برای توسعه دهندگان ، ووکامرس 3.8 شامل:

  • یک الگوی جدید – content-widget-price-filter.php – برای نمایش ویجت فیلتر قیمت محصول پیش از این در یک پرونده اصلی تعبیه شده بود.
  • چندین Hook و فیلتر جدید

امیدواریم با این نوشته ویرا وردپرس توانسته باشیم اطلاعات خوبی در اختیار شما عزیزان بگذاریم در صورت وجود هر مشکل یا سوال در همین پست مطرح کنید.

حتما بخوانید :)  آموزش نمایش تعداد فروش در صفحه جزئیات محصول ووکامرس
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید