6 راه برای بهینه سازی نوشته های وبلاگ خود برای سئو

6 راه برای بهینه سازی نوشته های وبلاگ خود برای سئو

6 راه برای بهینه سازی نوشته

بهینه سازی نوشته ؛ اگر یک وبلاگ دارید ، احتمالاً اهمیت وبلاگ نویسی در تجارت را درک کرده اید. اما آیا می دانید چگونه پست های وبلاگ خود را بهینه کنید تا آنها را به موتور جستجو دوستانه تر تبدیل کند؟ حقیقت این است که بسیاری از وبلاگ نویسان از پتانسیل عظیم بازاریابی وبلاگ های خود استفاده نمی کنند.

در حقیقت ، یک مطالعه اخیر توسط blogger.com نشان می دهد که اگرچه تقریبا 60٪ از مشاغل دارای وبلاگ هستند ، 65٪ از این دارندگان وبلاگ حتی در یک سال گذشته به روز نشده اند! با تهیه محتوای جدید و مرتبط و انجام بهینه سازی اولیه پست وبلاگ ، می توانید از مزایای بسیاری از پیشنهادات وبلاگ نویسی استفاده کنید.

در اینجا شش نکته آسان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای کمک به توجه وبلاگ شما ارائه شده است.

1- تحقیق خود را انجام دهید. تحقیقات کلمات کلیدی برای بهینه سازی صفحه ضروری است. این احتمال وجود دارد که شما بطور طبیعی کلمات کلیدی را بدون ایجاد محتوای با ارزش در یک موضوع بشناسید. با این وجود ، ابزارها و تکنیک های متنوعی برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط با پست وبلاگ شما وجود دارد که شاید شما آنها را در نظر نگرفته باشید.

 

Google Adwords Keyword Tool و semrush.com هر دو ابزار بسیار خوبی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد کلمات کلیدی مربوط به موضوع خود را پیدا کنید و حتی از رقابت خود جاسوسی کنید تا ببینید که چه کلمات و عباراتی را هدف قرار می دهند تا بتوانند به سایت های خود ترافیک بزنند.

حتما بخوانید :)  7 ابزار برتر جستجوگر بک لینک - معرفی گزینه های رایگان و پولی همراه با مقایسه

 

2- از کلمات کلیدی مناسب در نوشته خود استفاده کنید. سعی کنید این کلمات را در نوشته خود در جای مناسب استفاده کنید نه اینکه فقط تکرار کنید و پر کنید از کلمات کلیدی نوشته مورد نظرتان را قسمت های زیر کلمات کلیدی خود را استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را در جستجوی گوگل بگیرید.

  • عنوان
  • سرفصل ها و زیرنویس ها
  • جمله مقدماتی
  • نتیجه گیری پاراگراف
  • متن لنگر (متنی که به سایر صفحات مرتبط در سایت خود پیوند می دهید)
  • عنوان ها و توضیحات متا

یک کلمه احتیاط: برای پر کردن کلمات کلیدی مشغول به کار نشوید ، این عمل پر کردن محتوای شما با بسیاری از کلمات کلیدی است که خواندن آن دشوار می شود. این امر نه تنها پیروان وبلاگ شما را تحریک می کند بلکه گوگل سایت شمارا جریمه می کند.

3- تصاویر خود را بهینه کنید. هر وقت عکسی را در وبلاگ خود بارگذاری می کنید ، حتما کلمات کلیدی را در نام پرونده درج کنید و قسمت متن متناوب را با توضیحات مختصر و غنی از کلمات کلیدی از عکس پر کنید.

4- به پیوندهای دیگران مراجعه کنید. وقتی در پست وبلاگ خود به یک بلاگر یا مقاله دیگری اشاره می کنید ، پیوندی به اطلاعات مورد نظر خود درج کنید. نه تنها آداب و رسوم وبلاگ نویسی خوب است ، بلکه ممکن است شما نیز خوش شانس باشید و پیوندی را پس بگیرید.

پیوندهای با کیفیت برای هر سایتی که به دنبال رتبه بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو است ، کالایی با ارزش است.

حتما بخوانید :)  سئو چیست و هر آنچه که برای شروع کار باید بدانید

5- به خوانندگان این فرصت را بدهید که در وبلاگ شما مشترک شوند. دکمه های اشتراک RSS یا اشتراک را به صورت برجسته بگنجانید و در صورت امکان ، امکان اشتراک در پست های خود را از طریق ایمیل به بینندگان پیشنهاد دهید. این امر به پیروان وبلاگ شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به بررسی دوره ای سایت شما برای مطالب جدید ، از آخرین ارسال های شما مطلع شوند.

6- برای گسترده تر کردن پست های وبلاگ خود از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. به عنوان یک تجارت کوچک ، ممکن است از Facebook ، Twitter ، Google+ یا سایر سایتهای رسانه های اجتماعی برای ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه و فعلی استفاده کنید.

چرا محتوای وبلاگ خود را در این سایتها برای قرار گرفتن در معرض وب بیشتر تبلیغ نمی کنید؟ برنامه های رایگان مانند Hootsuite ارسال لینک به آخرین پست وبلاگ شما در تمام سایت های رسانه های اجتماعی خود را تنها با چند کلیک آسان می کند. شما حتی می توانید ارسال های خود را قبل از زمان برنامه ریزی کنید!

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید