40 خطای وردپرس و چگونگی رفع آنها

40 خطای وردپرس و چگونگی رفع آنها

در حالی که استفاده از وردپرس بسیار آسان است ، برخی از خطاهای متداول وردپرس وجود دارد که می توانند شما را دچار وحشت کنند. نکته خوب این است که خطای وردپرس که در سایت خود مشاهده می کنید به احتمال زیاد توسط کسی قبل از شما گزارش شده و برطرف شده است. در ویرا وردپرس ، ما آموزش های مربوط به رفع چندین خطای محبوب وردپرس را نوشتیم. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تمام این خطاهای معمول در وردپرس را برطرف کنید ، در این مقاله 40 خطای معمول در وردپرس را برطرف خواهیم کرد.

نکته مهم: قبل از تلاش برای رفع هرگونه خطای وردپرس ، اطمینان حاصل کنید که از نسخه پشتیبان کامل وردپرس خود استفاده کنید. می توانید از UpdraftPlus استفاده کرده یا از این آموزش استفاده کنید تا بصورت دستی یک نسخه پشتیبان تهیه WordPress بسازید.

در صورتی که از مراحل ذکر شده در این مقاله نتوانید مشکل خود را برطرف کنید ، لطفاً با شرکت میزبان وردپرس خود تماس بگیرید.

از آنجایی که این یک مقاله طولانی است ، ما یک فهرست از مطالب زیر را برای پیمایش آسان ایجاد کرده ایم.

 

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه معمول ترین خطاهای وردپرس (یک به یک) را حل کنیم.

1. چگونه خطای Internal Server Error را برطرف کنیم

How to Fix Internal Server Error

How to Fix Internal Server Error

 

شاید گیج کننده ترین خطای WordPress که ممکن است یک مبتدی با آن روبرو شود ، “خطای سرور داخلی” یا گاهی اوقات “500 خطای داخلی سرور” باشد.

حتما بخوانید :)  6 اشتباه رایج مبتدی ها در وردپرس

این خطا معمولاً هنگامی رخ می دهد که مشکلی رخ داده باشد ، اما سرور قادر به تشخیص محل مشکل نیست. از آنجا که پیام خطا مشخص نمی کند که در کجا باید به دنبال خطا باشید ، کشف این مسئله برای شما بسیار مهم است.

ما لیستی از راه حل ها را گردآوری کرده ایم که می توانید امتحان کنید و یکی از آنها به شما در حل آن کمک می کند. [رفع خطای سرور داخلی]

2. نحوه رفع خطا در وردپرس

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید