Google Lens اکنون می توانند “ایده های سبک” را با تطبیق موارد پوشاک در اینترنت ارائه دهند

Google Lens اکنون می توانند

هر روزه در حال پیشرفت تکنولوژی هستیم در این کره زمین پهناور ، هر روز یک امکان جدید یه راهکار برای درامد زایی امروز می توانیید با توجه به امکان جدید گوگل برای کسب در آمد بیشتر در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ از گوگل لنز بهره بگیرید در ادامه با ویرا وردپرس همراه باشید

Google Lens با قابلیت یافتن قطعاتی از لباس که مطابق با موردی است که در یک عکس مشاهده می شود ، به روز شده است.

ویژگی جدید با نام “ایده های سبک” امروز در ایالات متحده راه اندازی می شود و الهام بخش لباس از سراسر وب است.

لنزها قبلاً توانایی ارائه پیشنهادات مورد مشابه برای لباس و دکوراسیون منزل را داشتند. این اولین باری است که توانسته است پیشنهادات موردی مرتبط دقیقا ارائه دهد

به عنوان مثال ، کاربران اکنون می توانند با استفاده از لنز شلوار جین را پیدا کنند یا از ژاکت گفته شده عکس بگیرند. پیش از این ، لنزها فقط پیشنهادات مربوط به انواع مشابه کاپشن ها را برمی گرداند.

Google نحوه استفاده از آن را توضیح می دهد:

بنابراین ، اگر یک دامن چاپی پلنگ را که دوست دارید در رسانه های اجتماعی مشاهده کنید ، از آن عکس بگیرید و از لنز در Google Photos استفاده کنید تا ببینید که چگونه سایر افراد ظاهر مشابهی را طراحی کرده اند. کت زمستانی را مشاهده کنید که چشم شما را در یک فروشگاه جلب کند ، اما به نحوه الهام گرفتن از آن نیاز دارید؟ فقط لنز را باز کنید و دوربین خود را نشان دهید. ”

 

ایده های سبک همچنین می توانند با استفاده از لنزها به روشی مشابه آنچه در بالا توضیح داده شده است ، روشهای جدیدی را برای استفاده از لنز به سبک های جدید در اختیار کاربران قرار دهند.

حتما بخوانید :)  چگونگی اضافه کردن سایت خود به کنسول جستجوی گوگل

این ویژگی اکنون در دسترس است. با ضربه زدن روی نماد دوربین در نوار جستجو ، می توانید به راحتی به لنزها در برنامه Google دسترسی پیدا کنید.

دیدگاه‌ها ۰
question