4 ابزار برتر SEO برای طراحان وب

4 ابزار برتر SEO برای طراحان وب

شما قبلاً یک تن از ابزار در جعبه ابزار طراحی وب خود دارید ، به همین دلیل تمایلی ندارم که این پست را به روشی بنویسم که برای نویسندگان کپی و نکات مثبت SEO استفاده کنم. چرا؟ خوب ، زیرا به معنای واقعی کلمه ده ها ابزار جستجوگرها وجود دارد که می توانید به گردش کار خود بیفزایید. مگر اینکه به مشتریانی قول داده باشید که وب سایتهای آنها در نتایج جستجو برای هر کلمه کلیدی که می خواهند برنده شوند ، به شماره 1 بروند ، دلیلی برای افزودن این نوع پیچیدگی به زندگی شما وجود ندارد.

به گفته شما ، شما نمی توانید به طور کامل سئو را نادیده بگیرید. هیچ کس قصد ندارد برای یک برنامه میزبانی وب ، نام دامنه و خدمات طراحی وب حرفه ای پول را تأمین کند و در عوض انتظار نتیجه ای نخواهد داشت. اما پیش از آنکه وب سایت مشتری شما بتواند ضبط و فروش و فروش را شروع کند ، به ترافیک جستجوی ارگانیک نیاز دارد – به همین دلیل برای کمک به شما به برخی ابزارها و راهکارهای SEO نیاز دارید.

امروز می خواهم شما را با بهترین ابزارهای SEO برای طراحان وب آشنا کنم.

Moz: بهترین ابزار SEO پریمیوم

وقتی صحبت از ابزارهای سئو پریمیوم می شود ، رقابت بسیار خوبی در آنجا وجود دارد ، اما Moz از نظر طراحان وب برنده بی چون چرا است.

Moz ابزار سئو

Moz ابزار سئو

یکی از موارد جالب در استفاده از Moz برای SEO این است که با یک جعبه ابزار رایگان همراه است. این که آیا شما به مقدمه ای برای بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید یا می خواهید یک ابزار سئوی برتر امتحان کنید ، جعبه ابزار این ترفند را انجام می دهد.

با ابزار رایگان Moz ، می توانید کارهایی مانند:

 • کلمات کلیدی ممکن را جستجو کنید؛
 • رتبه بندی دامنه خود را تجزیه و تحلیل کنید.
 • کلمات کلیدی فعلی خود (منظم و مارک دار) را مرور کنید.
 • ببینید که آیا شما یک قطعه برجسته ، بک لینک و موارد دیگر به دست آورده اید یا خیر.
 • از وب سایت مسابقه و رتبه بندی کلمات کلیدی گشت و گذار کنید.

البته ، اگر بروزرسانی موز پرو را ارتقا دهید ، به ابزارهای قدرتمند سئو مانند:

 • حسابرسی وب سایت فنی؛
 • تجزیه و تحلیل بک لینک
 • فرصت های کلمه کلیدی وجود ندارد؛
 • استراتژی SEO محلی؛
 • رتبه بندی SERP برای دسک تاپ ، موبایل و محلی.
حتما بخوانید :)  بک لینک چیست ؟

و همه در یک داشبورد بصری قرار داده شده است.

کلمه ای درباره کمپین

Mangools ، Ahrefs و SEMrush اگر در تلاش برای ساختن وب سایتهای دارای رتبه بالاتر هستید و پیشنهاد SEO خود را برای مشتری ها مقیاس می کنید ، همه گزینه ها خارق العاده ای هستند. با این حال ، اینها واقعاً راه حلهای ممتازی هستند ، بنابراین مگر اینکه شما آماده استفاده از هر ویژگی باشید که این ابزارهای پرداخت به بازی ارائه می دهند ، احتمالاً ارزش آن را ندارد که کیف پول خود را برای آنها باز کنید.

Ubersuggest: بهترین ابزار جستجوگرها رایگان

احتمالاً تعجب می کنید که آیا یکی از ابزارهای پیشرو SEO به صورت رایگان در دسترس است. چند مورد وجود دارد ،

آنچه که در مورد این ابزار واقعاً خوب است این است که ، اگرچه استفاده از آن به اندازه کافی ساده است ، اما می توانید آن را به روش های مختلفی تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، می توانید از ابزار آنالیز سایت برای مرور وب سایت های مشتریان فعلی استفاده کنید. اگر به دنبال یک شروع کننده مکالمه هستید ، این می تواند بلیط شما باشد. شما می توانید در مورد چگونگی کارائی یا ضعف وب سایت آنها از نظر سئو ، سؤالاتی داشته باشید ، پیشنهادهایی در مورد نحوه بهبود و حتی قادر به دیدن آنها ارائه دهید. سرعت سایت در حالی که در آن هستید.

شما همچنین می توانید از این ابزار برای تحقیق و توصیه‌های اصلی کلمات کلیدی استفاده کنید ، که این امر به ویژه در مراحل قبل از برنامه ریزی بسیار مفید خواهد بود. یا آن را به سطح بعدی برسانید و آنچه را که در بازارهای رقابتی مشتریان شما اتفاق می افتد ارزیابی کنید.

Yoast: بهترین ابزار جستجوگرها در وردپرس

برای افرادی که وب سایتهایی را با استفاده از وردپرس طراحی می کنند ، Yoast یک افزونه SEO ضروری است.

افزونه آنالیز Yoast

افزونه آنالیز Yoast

اگرچه Yoast به برنامه ریزی کلمات کلیدی یا ردیابی بک لینک کمک نمی کند ، اما به طراحان وب و نویسندگان این امکان را می دهد تا صفحه بهینه سازی موتور جستجو را به صورت صفحه بهبود ببخشند.

حتما بخوانید :)  5 دلیل رتبه نگرفتن محتواهای بهینه سازی شده

 • این امکان را به شما می دهد که یک کلمه کلیدی تمرکز ، برچسب عنوان و توضیحات متا را به هر پست یا صفحه اختصاص دهید.
 • به شما امکان می دهد قطعه جستجوی Google خود را بر روی دسک تاپ و موبایل مشاهده کنید تا مطمئن شوید همه چیز متناسب است و یک تصویر برجسته وجود دارد.
 • این صفحه شما را در مورد چگونگی بهینه سازی آن در مورد کلمه کلیدی شما نشان می دهد؛
 • این صفحه شما را در سایر فاکتورهای سئو مانند طول متن ، ویژگی های alt تصویر ، پیوندهای داخلی و غیره قرار می دهد.
 • صفحه شما را در خوانایی نیز به نمایش می گذارد.

کارهای بیشتری را می توانید با Yoast به عنوان یک طراح وب انجام دهید. شما می توانید از آن برای ایجاد نقشه سایت ، ایجاد برچسب های باز Open Graph و Card Twitter استفاده کنید ، و حتی به طور خودکار چگونگی نوشته های فوق داده سایت خود را خودکار کنید.

نسخه اورجینال و پریمیوم این افزونه را می توانید از طریق لینک زیر خریداری کنید.

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم Yoast SEO Premium

کنسول جستجوی Google: بهترین ابزار SEO Analytics

شما قبلاً از Google Analytics برای بررسی معیارهای کلیدی وب سایت و همچنین تصمیم گیری در مورد اطلاعات مربوط به اطلاعات برای پیشرفت های طراحی آینده استفاده کرده اید. اما آیا می دانید می توانید داده های کنسول جستجوی Google را به داشبورد Google Analytics خود نیز اضافه کنید؟

گوگل آنالیتیکس

امکانات زیر :

 • ترافیک لندینگ پیج و عملکرد
 • داده های جغرافیایی خاص؛
 • داده های خاص دستگاه؛
 • جستجوی پرس و جوها و نرخ کلیک از طریق آنها.

با این حال ، Google Analytics از ارائه اطلاعات کلیه جستجوی اختصاصی که در وب ردیابی می شود کوتاهی می کند ، به همین دلیل باید کنسول جستجوی گوگل را به لیست ابزارهای SEO خود اضافه کنید.

از این داشبورد می توانید:

 • نقشه های XML خود را به Google ارسال کنید؛
 • قابلیت استفاده و خطا در موبایل را بررسی کنید.
 • به سرعت برای مشکلات امنیتی یا سرعت اسکن کنید (سرعت در حال حاضر در بتا است).
 • برداشت ها ، رتبه بندی ها و کلیک های خاص به صفحه خاص را مرور کنید.
 • پیوندهای داخلی ، بک لینک ها ، وب سایت های دارای لینک برتر و همچنین متنی که از آنها استفاده می کنید را برای پیوند دادن به شما دنبال کنید.
حتما بخوانید :)  4 مورد از مهمترین روش های بهینه سازی وبسایت

حتی اگر این ابزار لزوماً به شما در برنامه ریزی استراتژی بهینه سازی جستجوی شما کمک نمی کند ، وقتی می خواهید عیب یابی کنید که چرا کار سخت شما انجام نمی شود ، مکان خوبی برای پیشبرد شماست.

سایر ابزارهای SEO باید از طراحان وب استفاده شود

چیزهای بیشتری برای سئو وجود دارد تا فقط ایجاد پیوند و بهینه سازی کلید واژه. Google هنگام تعیین رتبه وب سایت ، به دنبال سیگنال های اعتماد و اقتدار نیز می باشد. و به عنوان یک طراح وب ، شما در بهترین موقعیت برای اداره این سمت از SEO هستید.

در اینجا برخی از ابزارهای SEO که علاوه بر موارد فوق باید از آنها استفاده کنید:

گواهی SSL: اگر یک وب سایت در HTTP قرار دارد ، این مجازات خودکار است. بنابراین ، همیشه مطمئن شوید که وب سایت های شما دارای گواهی SSL نصب شده اند.

سرعت میزبانی سریع: سرعت سایت در طرح کارها بسیار زیاد است – و با کیفیت برنامه و ارائه دهنده میزبانی وب شما شروع می شود. هنگامی که انجام این کار منطقی است ، میزبان خود را با یک افزونه CDN و حافظه پنهان تقویت کنید.

ابزار فشرده سازی تصویر: تصاویر با تمام ارزش آنها می توانند غم و اندوه زیادی را برای طراحان وب ایجاد کنند. با اجرای هر تصویر از طریق یک ابزار فشرده سازی مانند TinyJPG می توانید اندازه آنها را از کاهش رتبه وب سایت خود حفظ کنید.

و البته مطمئن شوید که همیشه از ابزار طراحی با کیفیت بالا استفاده می کنید و از استانداردهای اول موبایل پیروی می کنید. وقتی یک وب سایت قدیمی به نظر می رسد ، ضعیف اجرا می شود ، و به درستی اداره نمی شود ، مطمئناً Google و بازدید کنندگان شما توجه می کنند.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید